Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Získejte peníze velmi rychle a bez potíží

Hypotéka je pro mnohé takovým malým snem, respektive možností, jak si splnit přání v podobě nového bydlení. Získat však hypotéku u banky, to je někdy zcela nereálné. Stačí, aby měl člověk nějaký rest v registru dlužníků a rázem mohou nastat velmi nepříjemné problémy. V současné době je databáze se jmény všech osob, které již měli v minulosti nějaké problémy se splácením, velmi obsáhlá, a proto si veškeré banky hledají a ověřují, zdali klient splňuje požadavky na spolehlivost.

Netrapte se odmítnutím banky

Určitě vás nepotěší, když se banka k vašim prosbám obrátí zády. Není to nic příjemného, a proto je vždy nutné najít nějaké záložní řešení, na které se můžete spolehnout. Takovým řešením může být i hypotéka bez registru, kterou nejčastěji najdete v sortimentu služeb nebankovních společností. Tyto společnosti nabízejí hypotéku bez nahlížení do registru dlužníků naprosto běžně, neboť jim příliš nezáleží na tom, zdali bude mít klient skutečně dostatek peněz na to, aby splácel, respektive si nepotřebují ověřovat, zdali je možné klientovi věřit.

Proč by vás měl registr zajímat?

Mnoho lidí se obává toho, že někdy zapomenou na měsíční splátku a ihned se objeví v oné velké databázi, která může zkazit plány do budoucna. Abyste předešli zapsání do této databáze, stačí opravdu jediné, a to splácet všechno tak, jak se má. Jestliže si nejste jisti, zdali v této databázi jste i vy, neváhejte si to ověřit:

– Hledat v databázích může naprosto každý
– Najdete zde informace o fyzických i právnických osobách
– Veškeré informace jsou spolehlivé a pravdivé

Najít veškeré informace o vaší osobě proto nebude žádný problém. Můžete se podívat i na své přátele nebo na osobu, která vám poskytne nemovitost k ručení. To všechno je důležité pro to, abyste měli při schvalování úvěru co nejméně starostí. V každém případě tyto starosti nemusíte u nebankovní společnosti vůbec řešit, neboť vám schválí úvěr i bez toho, aby do této databáze nahlížely.