Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Připlácet si za nadstandard?

V dnešní době je nám k dispozici řada služeb, které jsou neodmyslitelnou součástí našeho života. Bez jejich nabídky bychom neměli tolik možností a výběru, který je díky nim široký. Najdou se však i služby, které nejsou běžné a je nutné si na ně připlatit i vyšší obnos peněz. Čím jsou tak výjimečné a vyplatí se do nich investovat?
interiér letadla

Porodnice a jejich nadstandard

Volba výběru porodnice se vždy odvíjí od toho, jaké máte možnosti v případě blížícího se porodu. Někdo dává přednost nejbližší dostupné porodnici a jiní zase touží po tom, mít v čase porodu něco extra a navíc. Nadstandard v porodnici tedy zahrnuje nejen lépe vybavený pokoj s vlastním sociálním zařízením a maximálním soukromím, ale i možnost ubytování partnera případně staršího dítěte.

Letět první třídou

Nadstandardní služby nabízí i letecké společnosti, které mají v nabídce let první třídou. Zabezpečují tak pasažérům nejen komfortnější pobyt v letadle, ale i řadu luxusních služeb, o kterých se ostatním cestujícím může jen zdát. Luxusní drinky a pokrmy, které na palubě letadla v první třídě dostanete, jsou neodmyslitelnou součástí této služby navíc, která vám sáhne hluboko do vaší peněženky. K dispozici však máte i mnohem více soukromí, pohodlí na sezení, ale i spaní a stálou péči letušek.

Nadstandard v hotelu

Možnost ubytovat se (na vaší služební cestě nebo dovolené) v hotelu, je skutečně někdy nutná. Díky jejich službám máte i na výběr z honosných apartmánů, které nabízí nadstandardní služby v těchto pokojích. Cítit se tam budete možná ještě lépe než doma, protože jsou vybavené vkusně a moderně. Čeká vás tam nejen špičkové zařízení, ale i stravování, které je obvykle součástí luxusu, pro který se rozhodnete.
hotelový apartmán
Služby, které zahrnují něco speciálního jako bonus, vás vyjdou značně dráž. Díky tomu, že jsou vám v čase vašeho pobytu účtované věci, které nejsou přímo součástí běžných služeb, musíte počítat s tím, že vám prodraží váš celkový pohyb a ubytování v těchto zařízeních. Někdy je ale potřeba si zaplatit i za něco, co není tak obvyklé, aby se vám dostalo ty nejlepší péče, kterou vyžadujete.