Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Vlastní bazén, to je výhra

Mít svůj vlastní zahradní bazén, to je jedno veliké letní terno. Nic není příjemnějšího, než přijít z práce domů a skočit do vody, která je teplá právě tak akorát, jak to máte rádi. A představte si, co všechno byste museli udělat, pokud byste doma svůj vlastní zahradní bazén neměli.

oči za brýlemi

Museli byste se převléknout, sbalit pár nejnutnějších věcí a vyrazit za nejbližším koupáním ve formě plaveckého bazénu, koupaliště či aquaparku někam daleko, kam byste se buď přesunuli automobilem, pěšky anebo městskou hromadnou dopravou. Nicméně i kdybyste měli hned vedle svého domu obecní rybník, tak pořád to pro vás není natolik pohodlné jako mít svůj vlastní bazén.

plážový míč

Nemusíte nikam chodit

Mít svůj vlastní bazén totiž není jen o tom, že si ušetříte cestu po práci anebo o víkendu, ale také o tom, že ušetříte peníze za vstupné anebo o tom, že máte své vlastní soukromí. A to vám při koupání na veřejném koupališti opravdu nikdo nezaručí. A se soukromím se samozřejmě pojí i hygiena. Všude tam, kde se pohybuje hodně lidí je vždy vysoké riziko toho, že chytíte nějakou nepříjemnou nemoc jako je ekzém či bradavice anebo ještě něco mnohem horšího.

táta s klukama

Máte své soukromí

Nicméně nebudeme si nalhávat, že vlastnit bazén znamená jen samá pozitiva. Má to samozřejmě i jisté nevýhody, ovšem ty jsou opravdu v menšině. Patří k nim samozřejmě to, že o svůj vlastní bazén se také musíte patřičně starat. A to nemluvíme o tom, že poté, co si ho pořídíte, se musíte naučit, co všechno je k jeho bezproblémovému chodu třeba. Jde hlavně o to, jak vodu dobře a pravidelně udržovat tak, abyste ji ideálně za celou sezónu nemuseli podruhé napustit, protože všichni víme, že voda dnes už něco stojí. Nicméně ani to není zase tak moc složité, jak by to mohlo na začátku vypadat. Všechno je to o kouzlu té pravé chemie do bazénu, která pro vás bude pomocníkem, na kterého se budete moci spolehnout.