Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Skvělá zábava pro všechny generace

Máte rádi dobrodružství, tajemství, hádanky? V tom případě je vám úniková místnost Pardubice plně k dispozici! Že nevíte, o co se jedná? O skvělou zábavu pro všechny generace, u které se rozhodně nikdo nudit nebude!
Úniková hra k nám dorazila z Asie, až z dalekého Japonska. Její původ je v počítačových hrách, kde různí agenti řešili šifry a logické hádanky, aby mohli uniknout z nějaké místnosti, pasti, vězení. Ovšem příchod únikové hry do reálného světa je důvodem k radosti nejen pro fanoušky počítačových her. Dobře se u ní budou bavit všichni, kdo si rádi lámou hlavy hlavolamy, které baví týmová práce, anebo mají zkrátka radost z odhalování tajemství. Úniková hra je zde zkrátka pro všechny.

neznámo

Užijte si ji proto i vy! Uvidíte, že jakmile tuto nevšední zábavu jednou vyzkoušíte, tak se okamžitě budete zajímat o to, kdy budete moci přijít po druhé. Naštěstí únikových místností už i v České republice bohatě přibývá a narazit tak můžete na mnoho různých variací únikových her s různou mírou složitosti.

Nicméně rozhodně by vás nemělo odradit, pokud máte pocit, že logika a matematika nejsou vašimi velkými spojenci. Hra se hraje v týmu dvou až pěti lidí, takže každý z vás může přispět tím, co mu jde nejlépe. A u této zábavy to zdaleka není jen logické myšlení. Jde také o týmovou spolupráci, a především o to, abyste se spolu mohli skvěle bavit. Zároveň se jedná o ideální hru pro podporu týmové spolupráce a navazování vztahů, takže pokud máte zájem utužit nejen své přátelské či rodinné vztahy, ale také třeba pracovní kolektiv, jedná se o ideální teambuilding.

havran

Zároveň je to dobrá příležitost, jak dát někomu originální dárek v podobě nevšedního zážitku. Pokud už vás tedy nebaví obdarovávat vaše blízké tradiční čokoládou či alkoholem v různých podobách, tak máte jedinečnou příležitost darovat zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene.