Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Pochutnejte si na vlastním cappuccinu | Lunax

Někdy se stává, že to jediné, co potřebujeme, je lahodné a vonící espresso. Že se potřebujeme probudit vůní vynikající kávy a tak povzbudit svou unavenou mysl v zaměstnání.  Plnoautomatické espresso Delonghi vám jedním a jediným stisknutím tlačítka vytvoří a následně nalije vaše oblíbené cappuccino s hustou a krémovou pěnou přímo do vašeho hrnečku.
šálek kávy
Pokud si navolíte vaší oblíbenou kávu, můžete si zvolit malou, střední, anebo velkou kávu. A nejen to, je možné si vybrat i extra jemné, či silné aroma s vysokou, střední, nebo i nízkou teplotou. Plnoautomatické espresso má také tak zvaný termo blok, který zajišťuje, že teplota vaší oblíbené kávy bude přesně taková, jaká má být. Dokonalé espresso může mít mnoho receptů, s množstvím surovin. Jednou z těchto surovin je právě voda s konstantní teplotou. Espresso má tak teplotu vody plně pod kontrolou.

Vlastní recept stisknutím tlačítka

Ve svém programu má plnoautomatické espresso rovněž osvětlení šálků a také počítadlo uvařených káv. Toto plnoautomatické espresso rovněž umožňuje připravit si svůj vlastní recept na lahodnou kávu pouhým stisknutím tlačítka. Každé dokonalé espresso má svoji speciální chuť, kterou tak milujeme. Při přípravě kávy si nejprve vyberte svoji oblíbenou směs kávy. Následně se rozhodněte, jak bohatou kávu chcete. Upěchujte kávu v espressu, neboť to je klíčem úspěchu k dokonalé přípravě espressa, totiž pevně upěchovaná káva.
budík a káva

Jako profesionál

Po důkladném upěchování kávové směsi v espressu vložte filtr a otočte pákou na espressu jako skutečný profesionální barista. Takto si vytvoříte dokonalé espresso. Espresso si můžete rovněž navolit takzvaně intenzivní, nebo dlouhé. Vše záleží pouze na vaší chuti, denní době a na tom, jak moc potřebujete povzbudit. Espresso Delonghi je praktické, snadno se používá a zrovna tak je krásné na pohled.