Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Nečekaní hosté

Manžel ihned běží do garáže a pečlivě zkontroluje vůz. Ani oděrka. Jde do skrýše, kde jsou společné úspory v hotovosti. Nechybí nic. A to už jej naštve, a tak se své drahé polovičky už přímo zeptá na důvod. Ta ihned nastíní, že není pravdou, že by na něj byla milá jen někdy, ona že je milá neustále, ale to on furt sedí v hospodě a večer… To už ji manžel musí brzdit a pak se dozvídá tu strašnou věc. Raději by svrab, nebo neštovice, klidně obojí najednou jen ne tohle. Neštěstí. Strašné. Přijede tchyně. A protože neštěstí nechodí samo, tak ještě s kamarádkou a kamarádem, aby všem ukázala, jaký je ten její zeťák pitomec. Manžel začíná plánovat vraždu. Více násobnou a hledá na internetu na dark webu, kde by si vraha najal. Je však nepříjemně zaskočen cenami, když mu padne oko na web ubytovny Praha.

Ubytovna v zeleni

Hurááááááá. Manžel jásá a objeme manželku, která si pomyslí, že se zbláznil. Ale když jí manžel poví o svém objevu, ani neremcá. Ano, to je to pravé řešení. Ubytují tchyni i s jejím ansáblem v ubytovně a bude klid. Ten jeden nebo dva společné obědy se tak zvládnou a ona nebude muset celé tři dny poslouchat řeči, co že si to vzala za nemehlo. Sláva a dík ubytovnám.

Mimochodem, po ukončení té převzácné návštěvy se řečená tchyně všude chlubí, jaké hezké bydlení jí zeť zařídil, že se nemuseli tlačit v jednom bytečku, ale měla velký pokoj sama pro sebe a kamarádi také. Všude bylo čisto a uklizeno, prostředí příjemné a sociální zařízení také v naprosté pohodě. Tchyně si sama slibuje, že příště bude bydlet na ubytovně také, protože je to skutečně „lepší než u mladejch“.

Postel v ubytovně

I vy můžete využít těchto služeb a kdykoli si ubytování zařídit. Nejen pro návštěvy, pokud jste z Prahy, ale i sami pro sebe, chcete-li Prahu navštívit na kratší či delší dobu. Hotely jsou drahé a ubytovny jim mohou směle konkurovat i co se zázemí týče. Vyzkoušejte a uvidíte.