Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Nákup nové TV

Jak vypadaly televize dříve? Dříve připomínali velkou skříň, s malou vypouklou obrazovkou, často zrnící, kde obraz byl černobílý a film často němý. Od těch dob uteklo opravdu v řekách hodně vody a svět televizních přístrojů se změnil k nepoznání. Dnešní televize je jen placka pár cm široká, s různě velkou obrazovkou, kvalitním zvukem a ještě kvalitnějším obrazem s rozlišením udávaným v megapixelech a rozměru úhlopříčky udávaném v palcích.

pruhovaná zeď

Takovouto moderní televizi si dnes můžeme přimontovat přímo na stěnu, na strop, nebo postavit na TV stolek, je to jen na nás. Nové tv přístroje v sobě mají zabudovaný přijímač internetového připojení, proto umožňují přijímání internetového vysílání. Nabízí se nám možnost s vestavěným překladačem pozemního vysílání i možnost připojit přístroj na satelitní vysílání. Možností, jak přijímat televizní vysílání je opravdu mnohem více, než v dobách, kdy si lidé s nadšením pořizovali televize velikosti skříně, s malou obrazovkou a šumícím zvukem. Dnešní dálkový ovladač se obvykle nahrazoval dobrovolným běžcem, který dle přání ostatních běhal přímo k přístroji ztlumit či dát více nahlas zvuk, přepnout mezi několika málo programy, nebo přístroj zapínat a vypínat. Tuto funkci dnes kvalitně plní dálkový ovladač, který stačí stisknout tlačítko a je to.
listnatá tapeta

Jak tedy dnes vybrat novou TV? Záleží na tom, kolik peněz jsme ochotní do nového přístroje investovat, potom se náš výběr odvíjí od rozměru obrazovky, požadavků, co vše má mít v sobě zabudováno a podle toho, jaké chceme, aby náš nový přístroj měl. Můžeme si i vybrat, jaký rám má naše nová televize mít, zda černý, stříbrný, nebo dokonce žádný? Je to jen na naší volbě a na tom, co se do našeho interiéru nejlépe hodí. Lidé si dnes obvykle vybírají velkou úhlopříčku a co největší rozlišení, můžeme si běžně pořídit dokonce i televizi s 3D obrazem, i to už je dnes běžné. Tak jakou televizi si vyberete právě Vy?