Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Na co byste neměli zapomenout, pokud zařizujete svou první domácnost

Mnoho mladých do začátku jednoduše nemá tolik peněz, aby si mohli dovolit nakoupit veškeré vybavení najednou. Poté přichází v úvahu postupné dokupování s přicházející výplatou. S čím si můžete vystačit a bez čeho se obejít na dobu omezeně nutnou?
Samozřejmě tento seznam berte s rezervou, potřeby jsou individuální, a co platilo pro nás, nemusí platit pro všechny ostatní.
loučení s maminkou
·         Čistící prostředky
Myslete na to, že něž se plně nastěhujete, bylo by dobré celý kvartýr vyčistit. Takže v úvahu připadá koště (příp. vysavač), nějaké desinfekční prostředky do koupelny a kuchyně a Okena na leštění. K tomu také přidejte několik hadrů nebo starého oblečení, které by se na utírání dalo použít. Pro běžný chod domácnosti pak nezapomeňte na jar, houbičky nebo kartáče na nádobí a utěrky. Hodí se také papírové utěrky. V rámci čistoty nezapomínejme i na prací prášek a sušák na prádlo, popřípadě i kolíčky. Ty ale nejsou životně nutné.
·         Základní nářadí
Chcete-li si smontovat postel, kterou jste si z obchodu přivezli, můžete se nalézt v prekérní situaci. Pořiďte si šroubovák, imbus a kladivo. Hřebík sice taky lze zatlouct pánvičkou, ale není to příliš přesné.
·         Kuchyň
To se odvíjí od toho, jak moc vaříte/pečete. V prvních dnech se určitě můžete živit pizzou nebo jiným restauračním jídlem, ale jak dlouho vás to bude bavit? Určitě se vám budou hodit hrnky, talíře, příbory, alespoň jedna větší plastová miska (na přípravu těsta), váleček, dřevěné prkénko na krájení a dva pořádné nože. Dále si přibalte hrnec, pánev, vařečku a nezapomeňte na struhadlo. Všechno se dá uvařit pouze s tímto náčiním, ač to může trvat o něco déle.
nový domov
·         Spaní
Vystačíte si s matrací, kterou si můžete případně podložit starším kobercem. Oblečte ji prostěradlem a peřiny i polštáře vybavte povlečením. Hodit se bude i deka navíc.
·         Hygiena
Sežeňte si pár ručníků na tělo i na ruce. Na umytí mýdlo, toaletní papír, kartáček a pastu na zuby. Ženy pak nezapomenou na svou oblíbenou kosmetiku.
·         Nezapomeňte na řešení svých závislostí
Pokud potřebujete každé ráno čerstvou kávu, opatřete si potřebné nástroje na její přípravu. Nic vám nezkomplikuje život tak jako nucená abstinence.