Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Moderní přikrývka a polštář.

Teploty venku stoupají, hlásí se už léto, i v noci je teplo, větrání nepomáhá a začínáme se potit pod našimi přikrývkami. Zvlášť ti, kteří mají ještě klasické péřové deky. Peřiny, nebo pozdější prošívané deky plněné peřím už jsou dávno mimo hru. Plnily svůj účel v chalupách minulého a předminulého století, ale v dnešní době už opravdu nejsou na výsluní. Navíc často působí alergie, buď přímo alergie na peří jako takové, nebo na roztoče, kteří si vaši peřinu jistě také oblíbí. Péřová deka totiž nejde nijak vyčistit, snad jen dát do čistírny peří a vyměnit sypek, což není zrovna levná záležitost a po nějaké době už opět sypek je zašlý a v peří se usazuje prach a roztoči.

přikrývka

Je prostě čas zatočit s roztoči a opatřit si novou a moderní přikrývku s polštářem, která vyhovuje dnešním obytným podmínkám, prostě našim teplým bytům, kde se v zimě topí i přes noc a v létě je byt vyhřátý příjemným sluníčkem. Pokrývku s polštářem nejlépe z dutých vláken, která vás nebude nijak dráždit, nebude způsobovat žádné alergické záchvaty a také se dá vyprat.

přikrývka

Prostě ji vložíte do pračky a vyperete na doporučenou teplotu 40 nebo 60 stupňů. A opět spíte v krásně čisté a voňavé pokrývce. Žádné skvrny od potu, od rozlitých nápojů, nic se už na sypku neudrží. Moderní prošívané deky se jednoduše dají udržovat v čistotě, jsou příjemné na spaní, lehké a pochopitelně se dají vybrat v mnoha provedeních. Lehké jako vánek do horkých letních nocí, ale i teplejší na zimní období, kdy rádi spíte v chladnější ložnici, ale pochopitelně potřebujete odpočívající tělo zakrýt odpovídající pokrývkou. Myslete na kvalitu vašeho spánku. Není nic horšího než se po ránu probírat po těžké noci plné pocení, převalování a odkopávání těžké peřiny. Postarejte se o váš klidný nepřerušovaný spánek ještě dnes. Z dutého vlákna v přikrývce a polštáři Levnaprosteradla.cz budete určitě nadšení.