Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5835
Magnetická tabule | Lunax

Chcete dát dětem konečně smysluplný dárek? Hodně rodičů se dívá na to, aby jejich malé ratolesti měly hračky, které nejenom baví, ale které jim mohou dopřát také větší dávku zručnosti nebo kreativity. Takovéto hračky jsou rozhodně chvályhodné a můžeme do nich zapojit třeba i magnetickou tabuli, která je oboustranná. K ní získáte různá zvířátka, takže se dají ihned použít. Na druhou stranu se dá například psát a může se Vaše malá ratolest vzdělávat i v pozdějším věku, například kreslením fixem nebo psaním.

Magnetická tabule pro děti je báječný dárek, který podporuje kreativitu, iniciativu a zároveň baví a dá se používat neustále dokola. Pokaždé se s ní dá vymyslet něco nového, pokaždé ji můžete použít trochu jiným způsobem.

dívka na zahradě

Magnetky baví děti už několik desítek let. Kdysi však nebyly tak krásné, zábavné, ale byly pouze obyčejné, ale i přesto jsme je jako malí hledali, abychom je mohli vzít do ruky, připnout na lednici, nebo na železné zárubně dveří. Byly zábavné tehdy a jsou v kurzu i v dnešní době. Naproti tomu mají dnes trochu modernější pojetí, jsou krásně barevné, veselé a hravé, proto jsou příjemným zpestřením každého dne.

šťastní lidé

Vhodné jako dárek

Podporujete tím iniciativu a kreativitu dítěte. Samo se učí, samo si může i hrát, samo se na chvíli zabaví. Každý může být velkým umělcem. Podporujte ve svých ratolestech kreativitu. Při hraní je to nejlepší! Při hraní se navíc naši nejmenší skvěle baví a tak jim ani nebude připadat divné, že se při všem co dělají, učí novým věcem a dovednostem. Kreativita podporuje myšlení a zapojuje se při ní ta část mozku, která by jinak zůstávala takzvaně ladem. Právě tyto funkce ovlivňuje pravá část mozku tedy pravá hemisféra. Díky ní umíme krásně malovat a můžeme se zdokonalovat v hudbě nebo v jiných kreativních činnostech. Tato část mozku má na starost i emoce a city, takže nesmíme zapomínat ji procvičovat. A to se nejlépe a nejsnáze dělá alespoň u našich nejmenších pomocí malování a pomocí kreativního hraní!