Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Dobrý způsob, jak si zlepšit kondici

Pokud nechcete doma jenom nabírat na váze, měli byste začít sportovat. Možností je dnes opravdu hodně. Chcete-li zůstat doma, můžete využít třeba trampolínu.

Dobrý způsob, jak si zlepšit kondici

Dle všech statistik lidé čím dál tím více tloustnou, což nepřispívá nejen jejich sebevědomí, ale rovněž ani zdraví. Příčin, proč se tak děje, je samozřejmě celá řada. Nezdravý způsob života se skládá z mnoha jednotlivých dílků. Největším problémem je hlavně strava, která je velice tučná a těžká. Po pěti knedlících se svíčkovou se přibírá jedna radost. Hned v závěsu je pak nedostatek správného pohybu. Velká část lidí v práci dnes hlavně sedí, a to ať už před monitorem, nebo za kasou, v autě či u dopravního pásu. A to také není zdravé a je potřeba nedostatek pohybu kompenzovat.

Trampolína není jen pro děti

Ideální je začít ve volném čase alespoň trochu sportovat. Nemusí se jednat o žádné extrémní výkony, pokud zrovna začínáte, bohatě postačí si párkrát týdně vyjít na delší procházku nebo si někam zajet na kole. Pro někoho to je ale nuda, navíc ne všichni jsou nadšení ze sportování venku. Mnoho lidí by raději zůstalo doma. Pokud je to i váš případ, můžete si koupit rotoped nebo ještě lépe, trampolínu.

Zábavné cvičení

Velkou předností trampolín, na rozdíl třeba od výše zmíněného rotopedu, je zábavnost. Zatímco jen tak na sucho šlapat člověka sice dokáže pořádně rozhýbat, ale většinou ho to přestane docela rychle bavit. Skákání je ale daleko zajímavější, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Ze začátku navíc není ani příliš namáhavé, ale už po několika málo minutách ucítíte nejen svaly na svých dolních končetinách, ale rovněž i na břiše, respektive v oblastech pánevního dna.

Zábavné skákání

Myslete na bezpečnost

Stejně jako jakákoliv jiná fyzická aktivita, i v tomto případě může dojít ke zranění, a to hlavně z důvodu, kdy to přeženete a spadnete mimo vyznačené doskočiště. Je tedy velice prozíravé koupit si ochrannou síť na trampolínu, která vám v tom zabrání. Pochopitelně byste měli sáhnout po té nejkvalitnější. Dětské verze by vás totiž nemuseli v případě potřeby udržet.