Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Chcete mít studnu?

Mít svou vlastní studnu je luxus
Vlastní studna vám poskytne řadu výhod oproti vodovodní přípojce. Máte svou vodu, se kterou se musíte naučit hospodařit. Zároveň ale nejste odkázáni na veřejný vodovod, kde hrozí omezení spotřeby například kvůli suchu nebo havárii. Jenže dnes není pořízení vlastní studny vůbec jednoduché. Je potřeba splnit řadu legislativních požadavků, abyste mohli se stavbou studny začít.

okrasná srudna

Co vás čeká?
Pokud chcete mít svou studnu, musíte mít povolení. Studna – povolení https://provodu.cz/technologicka-vypomoc/
není jen o tom požádat na úřadě o povolení k hloubení studny, ale musíte mít projekt, na základě kterého vám bude stavba studny povolena nebo zakázána, a musíte po jejím zhotovení požádat o kolaudaci. Hloubení studny je běh na dlouhou trať, ale určitě se vám vyplatí si na ni počkat. My vám můžeme pomoct získat jak povolení, tak požádat o kolaudaci. Samozřejmostí je, že vám studnu sami vyhloubíme. To bez potřebné techniky rozhodně sami nezvládnete.

nová studna

Studnu vám nejen vyhloubíme, ale odebereme vzorky vody a podrobíme je rozboru, abyste měli jistotu, že pijete skutečně čistou a nezávadnou vodu. Test vody ze studny by měl každý majitel studny, odkud čerpá pitnou vodu, provádět alespoň jednou za rok. Voda se velice snadno kontaminuje, a proto je důležité myslet na to, že může být zdravotně závadná. Co se týče studny, zvládneme všechno pro to, abyste ji měli nejen legálně zhotovenou, ale aby odpovídala všem požadavkům na bezpečnost užívání.

Kromě studen se zabýváme i čističkami odpadních vod a vodovodními přípojkami. Poradíme vám se vším, co potřebujete vědět ohledně čističky, umístíme ji na vhodné místo na vašem pozemku a budeme vám k dispozici ohledně řešení případných problémů. Vaše voda bude v našich rukách v pořádku, a vy si budete moct napustit bazén z vlastní studny, i když bude sucho – protože nebudete limitováni společným vodojemem.