Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Uspět v bance není snadné

Pro každého, kdo z jakéhokoli důvodu neuspěl v bance je tady další příležitost, kterou jsou nebankovní hypotéky. Dosáhnout na půjčku v bance totiž není vůbec nic snadného. Než banky některému klientovi půjčí peníze, tak si ho podrobně prozkoumají, a to ze všech stran. Vaše osobní údaje tak končí pod drobnohledem bankovních úředníků, kteří hledají sebemenší důvod proto, aby vás mohli označit za rizikového klienta.

plány

Zajímá je především výše vašeho výdělku, a to nejen to, zda máte zaměstnání, a tudíž spolu s ním i pravidelný příjem, ale také to, zda ten příjem není příliš nízký. Dále se zajímají o váš věk, a pokud spadáte do kategorie, ve které jste označeni jako příliš mladí anebo naopak příliš staří, tak na nějakou půjčku můžete rovnou zapomenout. No a samozřejmě samostatnou kapitolou je registr dlužníků.

Pokud se vám někdy ve vaší minulosti, a to v jakkoli hluboké, stalo to, že jste získali záznam v registru, tak se pro vás dveře v jakékoli bankovní instituci okamžitě zavírají. A můžete si být jisti tím, že vůbec nikoho nebude zajímat, zda jste záznam získali kvůli opoždění platby o jeden jediný den či kvůli jakémukoli jinému malichernému důvodu. Záznam v registru prostě znamená červenou stopku, přes kterou nejede vlak.

finance

Naštěstí máme z čeho vybírat

Ještě štěstí, že jsou na trhu také nebankovní společnosti. Ty na rozdíl od bank přistupují ke svým klientům individuálně a posuzují každého zvlášť. A především nikoho a priori neodsuzují, nýbrž se snaží najít řešení, které jejich klientům padne přímo na míru. Každému tak mohou doporučit něco jiného a pro každého je vhodná jiná doba splácení úvěru a jiná výše úroků. Nicméně jen málokdo odejde s prázdnou. Pokud má člověk nějakou vlastní nemovitost, kterou se za sebe může zaručit, tak má vyhráno a své potřebné peníze bude mít brzy v kapse.