Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5835
Skandál Jménem Ohebný telefon. | Lunax

Skládací Samsung Galaxy Fold je připravený na opětovný start.
Všichni jste už určitě slyšeli o novém telefonu, který půjde ohýbat a nebude problém této přednosti plně využít. Ještě aby ne. Přesně takový je Samsung Galaxy Fold.
retro telefon a mobil
Z revolučního telefonu, který nažhavil nejednoho fanouška značky Samsung, se stalo fiasko. Takto lehce by se dalo shrnout působení ohebného smartphonu Galaxy Fold který uvedl Samsung letošní rok. Po velkolepém představení a spuštěním předobjednávek se některým recenzentům, kterým jej Samsung zapůjčil ještě před zahájením prodeje, doslova ohýbal pod rukama, kvůli čemuž byli donuceni plánovaný jarní start oddálit na neurčito. Start byl však změněn na přesnější termín – září. 
Datum prodeje oznámil Samsung s tím že, provedly úpravy konstrukce a telefon vylepšily. Třeba horní vrstva displeje, kterou si mnozí recenzenti pletli s ochrannou fólií, by měla již být jasně rozpoznatelná jakožto část displeje. Jako poslední pak ve svém prohlášení uvádí celkové zlepšené uživatelského prostředí, které by mělo být nyní daleko více přizpůsobeno možnostem ohebného displeje. Ve výsledku se tak zdá, že několikaměsíční nucená pauza mohla Samsungu pomoci k dotažení jeho telefonu k dokonalosti. Pokud se mu vše, co nám tvrdí podařilo, určitě mu bude odpuštěno.
mobil, klíče a sluchátka
Jaký je tedy závěr?
Stejně jako na jaře platí i tentokrát, že Galaxy Fold bude ze začátku dostupný jen na vybraných trzích a není příliš jasné, kdy a zda vůbec se bude rozšiřovat i mimo ně. Detaily o dostupnosti bychom se však mohli dozvědět už v následujících týdnech, jelikož se září neúprosně blíží. Změnu ceny však nečekejte. Jelikož se jedná o revoluční produkt, Jihokorejci si za něj budou účtovat 1980 dolarů, přesně jak slíbili na jaře. Časem se ukáže, jestli je cena oprávněná či nikoliv. Na obrázcích a videích sice vypadá skutečně úchvatně, používání v běžném životě je však jiná polička.

4.5/5 - (2 votes)