Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5835
Pomoc se vždy sežene | Lunax

Když se člověk dostane do finančních nesnází, nezbývá mu nic jiného, než si s nimi nějak poradit. Protože žít s takovými obtížemi věčně není ani trochu příjemné, ba může to být potenciálně i nebezpečné. Protože si možná dokážete představit, co všechno člověku hrozí, když neplatí za to, za co platit má, dluží, kam se jenom podívá, a nemá ani korunu.
Jenže co se s tím dá dělat? Když by člověk třeba i přeochotně platit všechny své závazky a byl tak považován za slušného člověka, jenže na to nemá? Protože výše jeho příjmů ani zdaleka neodpovídá jeho výdajům a dluhy ho pozvolna nebo i přímo rychlostí blesku táhnou ke dnu?
výřez bankovky

V takové situaci je nejednou tou poslední nadějí na vybřednutí z problémů půjčka. Jež je ale i sama o sobě problémem. Protože někomu, kdo má nemalé finanční obtíže, nikdo zrovna moc ochotně nepůjčuje. Spíše mu zavírají v bankovních domech pomyslné dveře před nosem a vždy si najdou nějaký důvod, proč někomu takovému říci ‚ne‘.
V bankách zkrátka neradi riskují, a proto člověku, který nesplňuje přísné nároky bankéřů, raději nepůjčí ani korunu. Na rozdíl třeba od nebankovní hypotéky, kde i takovýto člověk uspět dokáže. A to proto, že pro zmíněný produkt nebankovního sektoru nemusí být problémem ani nic z toho, co člověku v bance pomyslně zlomí vaz, jako jsou dluhy, nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce a podobně.
evropská měna

Takovou hypotéku lze získat snadno, bez složitého papírování i bez poplatků předem. Už i do čtyřiadvaceti hodin od dodání náležitých podkladů tu může člověk držet v ruce hotovost, jíž lze poplatit cokoliv, co je potřeba, včetně exekucí, nevýhodných půjček, zástav a podobně. A každý může dostat k dispozici až sedmdesát procent odhadní ceny nemovitosti, jež se tu – jak je u hypoték samozřejmé – dává do zástavy.
A pak stačí to jenom podle dohody během roku až třiceti let po snesitelných splátkách splatit. A co si přát víc?