Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Zip sáček z kvalitního plastu můžete opakovaně uzavírat

Jestliže potřebujete zabalit něco opravdu drobného, malého anebo sypkého, jistě přitom oceníte kvalitní a pevný sáček, který zajistí, že se ani ta nejmenší část obsahu nedostane ze svého obalu pryč a zůstane na svém místě. Ať už se tedy chystáte balit drobné součástky anebo třeba sypké materiály jako bylinky, jistě vám přijdou vhod kvalitní zip sáčky z pevného plastu.
Velkou výhodou těchto sáčků je fakt, že jsou opakovaně uzavíratelné. Nezáleží tedy na tom, kolikrát je otevřete či uzavřete, protože vždy budou dokonale těsnit a zipový uzávěr vás rozhodně nezklame.

sáčky zip

Tyto sáčky jsou vodotěsné, a dokonce také vzduchotěsné, takže obsah takového balíčku dokonale ochrání, ať už se vyskytne v libovolném prostředí. Tím spíše, pokud někam odesíláte citlivé zboží, které by mohl přístup vody anebo vzduchu narušit, budou se vám takové sáčky maximálně hodit. Drobné zboží se často k zákazníkům odesílá s pomocí papírových obálek. Ovšem takový způsob balení představuje pro vaše zboží nemalé riziko, neboť cestou se může přihodit opravdu cokoli a vy to nijak neovlivníte. A není žádnou výjimkou, když se váš balíček setká s vodou, vždyť stačí hustý déšť a zásilka i při krátkém pobytu venku – třeba při předání z ruky do ruky – výrazně navlhne. Něco takového by ovšem neměl žádný prodejce riskovat, neboť tím ohrožuje spokojenost zákazníka s odeslaným zbožím. Kvalitní balení je proto základ, a pokud do poštovní obálky vložíte zboží zabalené do zip sáčku, bude to ideální volba balení.

koření

Navíc zip sáčky si můžete vybírat ze třinácti dostupných velikostí, takže je jisté, že mezi nimi snadno najdete takovou, kterou hledáte. Balení může obsahovat stovky anebo tisíce kusů, takže i vaše objednávka může být rozmanitá a vyjde vstříc vašim potřebám.
Pokud tedy hledáte kvalitní plastové sáčky opatřené zipovým zavíráním, případně i s jezdcem anebo s dírkou, tak touto volbou rozhodně neuděláte chybu.