Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Výroba párty a reklamních stanů v nejvyšší kvalitě

K upoutání pozornosti návštěvníků či potenciálních zákazníků nebo klientely si můžete zvolit nejen z nabídky mnoha druhů stanů dle velikosti, tvaru apod. Zárukou spokojenosti je nejen samotná výroba párty a reklamních stanů, ale také možnost právě celoplošného digitálního potisku. Tím tak z klasického stanu vznikne atraktivní záležitost pro párty či reprezentační zastřešení. Výroba párty a reklamních stanů je garancí vašeho úspěchu a zároveň se jedná o praktickou záležitost.

přístřešek

K realizaci jsou nabízeny stany od rozměru 2×2 m až po velké jehlanové, které dokáží pokrýt plochu 270 metrů čtverečních.

Jaké jsou k dispozici tvary a typy?

Mezi nejoblíbenější náleží nůžkové stany. Jsou dokonalým produktem pro klienty, kteří potřebují nutně rychlé řešení a ekonomické zastřešení místa. V tomto směru se však lze spolehnout na inovaci, kdy plastové spoje konstrukce jsou nahrazeny hliníkovými. Výsledkem je lepší mechanická odolnost celého stanu. K dispozici je i jeden z nejodolnější podoby nůžkového typu na českém a slovenském trhu v podobě osmiúhelníkového profilu o průměru 50mm.

Jehlany jsou určeny pro náročné zákazníky. Předností tohoto typu stanu je moderní design a velká reklamní plocha pro potisk. Konstrukce vychází z odolných ocelových stožárů s průměrem 60 mm, k nimž náleží nepromokavá střecha. Jeden takový stan poskytne zastřešení až o rozloze 270 metrů čtvereční plochy.

cirkus

Garance dokonalého provedení

Nejen díky zámečnické dílně jsou konstrukce pevné, stabilní a odpovídají požadované normě. Jsou však díky nové technologii také modernizovány. Samozřejmostí je použití správných látek, které jsou vždy pečlivě kontrolovány z hlediska vodotěsnosti, ohnivzdornosti. Spolehnout se můžete na stálobarevnost látky i odolnost vůči působení světla. Polyesterové látky disponují odolností vůči UV záření.

Široký sortiment je zárukou uspokojení veškerých potřeb zákazníka.