Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5835
Nestěžujte si a udělejte to | Lunax

Mnoho lidí si neustále stěžuje na únavu, na bolesti zad a na další neduhy. Kromě uspěchaného životního stylu, velkého množství práce a nedostatku spánku za to mohou také další činitelé. Pokud i vy patříte mezi takové typy lidí, sáhněte si do svědomí a zamyslete se nad tím, zdali dokážete kvalitně odpočívat. I když se přes den takzvaně natáhnete, cítíte se potom lépe? Nebo je to spíše naopak? Máte pocit, že nábytek, který jste si pořídili, je sice stylový, ovšem je naprosto nepohodlný? Rádi byste si přečetli oblíbenou knihu, či se v klidu koukali na televizi, ovšem neustále hledáte vhodnou polohu, při které by vás nebolely záda, či jiné části těla? Cítíte se po delším sezení rozbolavění a rozlámaní? Tak na co ještě čekáte? Vyhoďte nepohodlný nábytek z vašeho interiéru a pořiďte si nový. Pokud se chcete únavy opravdu zbavit, pokud se chcete cítit odpočatí a plni energie, pokud chcete mít dobrou náladu, je velmi důležité pořídit si nábytek, který vám to umožní.


Celá řada pro vás

My vám nabízíme celou řadu barevných sedacích pytlů, které nejenže vypadají stylově, ale hlavně vám umožní pohodlně se posadit či dokonce položit. Ano, sedací vaky z naší nabídky se totiž dají upravit do různých tvarů. Vše je to díky odepínacím popruhům. Jistě si teď říkáte, že byste si tento vak velmi rádi pořídili. Přemýšlíte však o dalších detailech? Zajímá vás, jak je to s možnostmi manipulace? Není vak příliš těžký? Jsou vaky snadno omyvatelné? Čím jsou vaky naplněné?

• Manipulace je snadná, vaky jsou lehké a snadno je přemístíte na místo potřeby.
• Vaky se udržují velice jednoduše. Stačí omýt houbou.
• Vaky jsou naplněny polystyrenovými kuličkami.
• Díky propracovanému systému zapínání nemůže dojít k samovolnému úniku výplně.

Každá strana má jinou barvu. Změňte si barvu dle nálady.

4/5 - (2 votes)