Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Nečekejte na stěhovací firmu a přestěhujte se sami

Přestěhujte se sami https://www.pujcovna-praha9.cz/prestehujte-se-sami-pujcime-vam-dodavku.html. Dobře míněná rada, ale co to pro našince znamená, má to nějaké výhody?

Stres – začněme trochu ze široka a zamysleme se nad současnou situací, která ve světě vládne. Covid-19 přinesl celou řadu nepříjemných opatření, ale na to zásadní se jaksi zapomnělo. Ať už se řeší vakcíny nebo lockdowny, trasování kontaktů a testování, to hlavní tu chybí – osvěta, jak lidem říci, co jim skutečně zabere na podporu imunity. Žádný lék vám nepomůže tak, jako vlastní silný imunitní systém, ten je třeba podpořit a ne podkopávat, a to se právě ve společnosti děje.

stěhování krabic

Podívejte se kolem sebe, lidé jsou vystresovaní, ze všeho unavení, přepracovaní, málo a špatně spí, dýchají špatný vzduch, jen zlomek z nich si dopřeje celozrnné obiloviny, ovoce a zeleninu čerstvou v podobě šťáv, dostatek luštěnin, snížení podílu červeného masa, ořechy, zdravé tuky atd. Lidé sledují negativní pořady v TV a málo chodí do přírody, na sluníčko. Schází nám vitamín D, máme málo pohybu, životní pohody a štěstí.

dálniční nájezd

Přestěhujte se sami, jde to a docela v pohodě. Fyzický pohyb vám jen prospěje, při balení věcí je proberete, zbavíte se nepotřebného harampádí a vyčistíte si hlavu.

Buďte sami svými pány – organizujte si čas stěhování podle svého, zajistěte si větší dodávku a realizujte svůj plán třeba v noci. V nočních hodinách je klid, malý provoz, většina lidí už spí a tehdy si uvědomíte, jak zásadní vliv má na eliminaci stresu a posílení imunity klidné prostředí. Toho pak můžete využít ve dnech volna – namísto do města na nákup se raději vydejte do lesa, vyjeďte na kole k řece či k přehradě. Nakupujte přes e-shop potraviny ve zdravé výživě, jídlo si připravujte sami a nespoléhejte na pochutiny ze supermarketů. A na dovolenou raději do malého penzionu mimo davy lidí, a klidně s pronajatou dodávkou, kam se vejdou jízdní kola a pár přátel, s nimiž je na cestách veselo.