Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Móda na celý rok | Lunax

O módu se zajímají ženy snad od jejího vzniku. Zároveň spousta žen touží po módě, která bude pohodlná a i tak bude vypadat dobře. Dávno neplatí, že módní kousky ve vašem šatníku musí být nepohodlné, a nebo ty pohodlně musí být ošklivé. Dlouhý svetr https://www.mlada-moda.cz/damska-moda/svetry/filter/shear_length/dlouhe si místo v našich skříních vybojoval před hezkou řádkou let, a své místo si v něm stále drží. Bude se nosit pořád, vypadá prostě dobře na každé postavě a oživí i nudný outfit. No a v zimě či v sychravém podzimním počasí vás zkrátka zahřeje. 🙂

světlý svetr

Milujete svetry?
Svetry mají tu výhodu, že se dají nosit jak ke kabelce, tak k batohu. Vyrábějí se z mnoha materiálů, takže je můžete nosit doslova po celý rok. Ty lehounké dokonce i v létě, a pletené v mrazech. Díky různým délkám a barvám u nás najdete svetr přes pro vás.

Souprava v jedné barvě – máme pro vás v nabídce i soupravy, kde v jedné barvě najdete tepláky, top a svetr ve velikosti S, M a L.

Dlouhé svetry – různé látky a délky, různá provedení v mnoha barvách.

Na zavázání nebo volné

Lehoučké nebo velmi teplé

S kapsami i bez

Zkrátka u nás najdete snad všechny varianty svetrů, které jste kdy mohli vidět. Jde jak o funkční oblečení, tak o skvělý módní doplněk, který najdete i na světových celebritách po celý rok. Dávno neplatí, že svetr se nosí jen doma a jen v zimě. U nás můžete vidět, že mohou vypadat vážně skvěle. Určitě by neměl chybět v žádném šatníku.

vínový svetr

A jaké barvy u nás najdete?

  • Neonové
  • Oranžové
  • Zelené
  • Modré
  • Červené
  • Růžové
  • Hnědé
  • Černé

Samozřejmě ve všech možných odstínech a barevných kombinacích. Rozšiřte svůj šatník o funkční a moderní svetry, které vás zkrášlí i zahřejí. Noste je do práce i jen tak ven, uvidíte, že si je velmi oblíbíte. Nenajdete u nás jen svetry, nabízíme i těhotenskou módu a dámskou, takže pokud sháníte více kousků, najdete je u nás na jednom místě. Snadno tak sladíte vše tak, jak chcete.