Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Kolik věcí je spojených s pořízením rodinného zahradního bazénu?

Možná ještě vůbec netušíte, že pořízením zahradního koupaliště, budete muset vymyslet a zajistit spoustu věcí okolo. Je totiž zejména potřeba připravit dostatečné místo, kam vaše rodinné koupaliště vůbec postavíte. Musíte myslet na to, že nádrž na vodu musí určitě stát naprosto rovně a na srovnaném terénu, aby nedocházelo k vytékání vody a tím k podmáčení celé zahrady nebo pozemku. Je také potřeba vysypat povrch pod nádrží kvalitním materiálem, aby se vlivem vody netvořilo stálé bahno. Podsypáním prosátým pískem, aby zem dýchala a byla rovná, zajistíte, aby vše bylo ideálně v pořádku. Koupit je potřeba také geotextilii pod bazén, která je stálá a odolná, a hlavně nepodléhá plísním a bakteriím, které jsou s povrchem země a vlhkostí neodmyslitelně spojeny.

Kterou z nabízených geotextilii pod bazén máte pořídit?

Vybrat si můžete podle toho, aby rozměrově odpovídala podkladové velikosti vašeho koupaliště. Vybrat si můžete například z rozměrů o průměru 2,5 m, 3 m, 3,6 m a 4,6 m, které odpovídají běžně kupovaným zahradním nádržím. Síla plachty je minimálně 200 g/m2. Výhodou je její stálost, odolnost i životnost, která je zaručena i přes extrémní podmínky celoročního používání. Nicméně nezapomeňte nejprve také odstranit z místa položení všechny ostré kamínky a hranaté předměty, které by mohly geotextilii pod bazén nějak poškodit. Od výrobce dostanete záruku 2 roky na vady materiálu. Nevztahuje se tedy bohužel na mechanické poškození nebo protržení.

Proč je právě geotextilie pod bazéntak důležitá?

Právě ona vám zajistí mnohem větší životnost vašeho rodinného koupaliště. Vybírejte proto pečlivě a přesně tak, aby vaše nové nádrž především stabilně stála, byla dobře uchycena na místě a také pečlivě odspodu chráněna právěspeciální plachtou z velmi kvalitních dobře udržovatelných materiálů. Hygienické prostředí a velmi dobře izolovaný materiál vašeho koupaliště je tím nejlepším spojencem v boji proti nepříjemným dopadům prostředí, které mohou nepříznivě ovlivňovat životnost vaší koupací nádrže.