Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Jak vybrat ty pravé svatební šaty

Jestli jsou některé události, které v letošním roce procházejí skutečně nejistým a poněkud dramatickým obdobím, pak jsou to dozajista svatby obecně. Postupné zpřísňování a nebo naopak rozvolňování veškerých opatření narušilo plány a všechen předsvatební elán nejedné nevěstě a ženichovi. Svatební kratochvíle je sama o sobě pro mnoho lidí vysoce stresující zážitek, samozřejmě ve smyslu všech příprav a v oblasti nejistoty ohledně toho, zda vše proběhne tak jak má a zda se podaří celý den podle plánu, na kterém se pracuje několik měsíců, někdy i let.

nevěsta se závojem

Hraje-li vám ale současná situace na příznivou strunu a čeká vás vyhlídka na zdárný konec všech nejistot, pak je načase odhodit obavy a vrhnout se naplno zpět do přípravy velkého dne, zásadního v celém vašem životě. Pro nevěstu je většinou jeden z nejdůležitějších okamžiku vybírání svatebních šatů. Vybrat ty správné a jedinečné svatební šaty v Praze http://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/, bývá většinou otázka několika dnů.

Je potřeba totiž zvážit všechny možné alternativy a pokud možno, mít s sebou doprovod v podobě několika blízkých žen, které vám objektivně poradí, co vám nejvíce sluší a pomohou vám, spolu s profesionální pracovnicí daného svatebního salonu, vybrat šaty, které podtrhnou vaše přednosti a upozadí veškeré případné nedostatky vaší postavy.

svatební kytic

Jaké jsou tedy možnosti a co je dobré si vyzkoušet a ujasnit ještě před tím, než si šaty vyberete?

  • Umístění výstřihu. Mnoho šatů vypadá skvěle s odhaleným dekoltem, jiné zase mohou působit nevkusně a nehodí se k vaší osobnosti. Pokud máte obavu z odhaleného výstřihu vpředu, můžete vyzkoušet variantou odhalených zad. Výstřih na zádech, pokud je například ozvláštněn nějakou zajímavou výšivkou, působí velice něžně a žensky.
  • Celkový tvar šatů volte podle typu postavy. Pokud jste malá, nebude vaší postavě nejspíš lahodit nabíraná obručová sukně. Pokud jste vysoká, bude pro vás ideální zvolit například antický střih šatů, který podtrhne vaši siluetu.
  • Závoj nebo vlečka. Je potřeba zamyslet se také nad doplňky. Můžete zvolit minimalistickou variantu bez závoje a nechat si pouze v zadní části dlouhou vlečku, nebo vhodně nakombinovat závoj s jednoduchými šaty, aby se navzájem nepřebíjely.