Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5865
Dnes se únik vody v domě nebo v bytě řeší jinak, než dříve

Co uděláte, když se vrátíte v letním období domů z práce, v případě, že žijete sami ve svém bytě nebo domě? Jednou z prvních věcí bývá návštěva chladničky, osprchování se a posezení v obýváku na sedačce s tím, že si konečně natáhnete nohy a ulevíte jim. Většina z nás se na tento okamžik těší spoustu hodin, protože ví, že doma je klid, a že jakmile nabereme trochu sil, můžeme se pustit do nějaké oblíbené činnosti https://www.vimvic.cz/clanek/dohoda-o-pracovni-cinnosti-v-roce-2017 – do různých hobby, sportovních aktivit, anebo uspořádáme návštěvu pro naše přátele.

instalatérské rozvody

Rapidní změnu plánů po příchodu z práce však dokáže zařídit únik vody. Docela obyčejná tekutina, která je na světě nejrozšířenějším tekutým médiem, nám dokáže přidělat spoustu starostí.

Jak se to řešilo dříve

Dříve se únik vody vyhledával pouze metodou vizuální, tedy začalo se bourat tam, kde se předpokládalo, že by otvor ve vodovodních rozvodech mohl být. A pokud to nevyšlo, pokračovalo se v bourání, dokud se únik vody neobjevil. Jistě si umíte představit, jak náročné to bylo, a doslova jaký to byl horor, když prasklo topení v podlaze. Někdy to znamenalo rozdělávku na celý zbytek dne a mnohdy i na další den či dva dny.

kleště sikovky

Jak se to řeší dnes

V současné době mají instalatéři k dispozici moderní technologie a metody, které zcela eliminují nepříjemnosti minulých dob. Již žádné oklepávání zdiva, žádný majzlík, kladivo, sbíječka, vrtačka a hromady prachu. Dnes si instalatéři přivezou formovací plyn a akustickou tyč Hykron a provedou analýzu možných defektů ve vodovodním potrubí s neuvěřitelnou přesností. V podstatě vám najdou i velmi drobnou skulinku v potrubí a armaturách zabudovaných ve zdivu i mimo zdivo, aniž by bylo nutné do stavebního materiálu jakkoli zasahovat. Následně se odebere jen malý kousek zdiva, závada se opraví a otvor se zacelí mnohem rychleji, než kdyby se musela bourat půlka zdi.