Notice: Funkce WP_Object_Cache::add nebyla použita správným způsobem. Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 6.1.0.) in /var/www/hosting/lunax.cz/wp-includes/functions.php on line 5835
Což si tak vzít půjčku? | Lunax

Snad každého z lidí potká někdy v životě situace, kdy má tento hluboko do kapsy. A nejednou to dojde dokonce až tak daleko, že musí uvažovat o půjčce, aby se nějak vypořádal se všemi platbami, jež jsou od něj vyžadovány a na něž se mu vlastních peněz nedostává.
Na takové půjčce nemusí být vůbec nic špatného. Pokud je tato vybrána s rozumem a následně použita na samé důležité věci, je tato pomocníkem, nad kterého dost možná není.
domek a peníze

Ovšem problém je tu skoro vždycky. A to s tím, že ne každá finanční instituce je ochotna pomoci komukoliv. Je tak u nás celá řada lidí, kteří někdy zatouží po půjčce, jenže následně obcházejí finanční instituce a více a více jsou ujišťováni, že jsou těmi špatnými, jimž nikdo nepůjčí. K odmítnutí poslouží jednou nízké žadatelovy příjmy, jednou jeho nedobře vypadající daňové přiznání a jindy třeba záznam v registrech dlužníků, hrozící či dokonce probíhající http://mistnikultura.cz/akce exekuce a podobně.
A co si počít ve chvíli, kdy už se zdá, že zájemci nikdo nikde nepůjčí? Nejpozději v tuto chvíli velí rozum zkusit štěstí i u nebankovních společností. A tady to najednou jde.
Nebankovní sektor je často ochoten půjčovat peníze i těm, nad nimiž ostatní dávno zlomili pomyslnou hůl. Pokud si vezmeme třeba takový produkt, jako je americká hypotéka bez registru, pak je to právě ten, jenž dokáže spasit kdekoho. U této hypotéky totiž nejde vůbec o to, zda má žadatel vysoké příjmy a zaplatil hodně na daních, zda má registry čisté jako lilie a i jinak čistý štít. Tady záleží výlučně na tom, aby měl žadatel nemovitost, jíž se může za onu hypotéku zaručit, a aby měl z čeho splácet. Na ničem jiném tu nesejde.
eura a myš

A kdo vyhoví v tomto minimu ohledů? Ten může klidně počítat s tím, že dostane velice rychle půjčku až ve výši sedmdesáti procent odhadní ceny oné jím zastavené nemovitosti. Aniž by bylo nutné platit cokoliv předem, aniž by cokoliv hrozilo, získá člověk peníze, jež může použít na cokoliv. A jež může následně splácet třeba i dlouhých třicet let. A řekněte sami – kdo nabídne člověku v nesnázích víc?